Yapı Kredi Internet Bankacılığı Numara Değişikliği

Yapımı

Yapı Kredi Internet Bankacılığı Numara Değişikliği. Yapı kredi bankası internet bankacılığı telefon numarası güncellemeinternet bankacılığının en güvenilir tedbiri olarak kullanılan cep telefonuna kod gelimi sim kartınızı değiştirdiğinizde numara değişikliği yaşadığınızda blokelendiği için gelmez. Ayrıcalıklı ürün ve hizmetlerimizi koç grubu ve yapı kredinin gücü saygınlığı birikimi ve deneyimi ile kurumsal bankacılık altında paylaşıyoruz.

Iletisim Bilgilerini Guncelleme Yapi Kredi Tlcard
Iletisim Bilgilerini Guncelleme Yapi Kredi Tlcard

88 88 veya 0850 222 77 77 numaralı çağrı merkezleri hatlarını arayıp müşteri temsilcisine bağlanarak telefon değişikliği ile ilgili. Telefonunuzu 45gye uyumlu hale getirdiniz numaranızı taşıdınız ya da farklı türde sim kart gerektiren bir cihaz kullanmaya başladınız. Yapı kredi sim kart bloke kaldırma internet bankacılığı.

Bu sayede tüm bankacılık ihtiyaçlarınıza çok yönlü ve proje bazlı çözümler üreterek finansal alanda iş ortağınız olmayı hedefliyoruz.

Sim kartınızı değiştirmeniz durumunda güvenliğiniz için akıllı sms ve 3 boyutlu güvenlik 3d secure kullanımınız blokelenmektedir. Sim kart blokesini aşağıdaki talimatları izleyerek kolayca kaldırabilirsiniz. En yakın yapı kredi atmsine gidilebilir. Siz de iş bankası numara güncelleme talebinizi bankaya ilettikten hemen sonra numaranızı değiştirebilir internet şubesini kullanmaya başlayabilirsiniz.